Arhiv: Učna priprava za izvedbo teoretičnega dela programa usposabljanja v avtošoli

Vsak učitelj predpisov v avtošoli bo moral imeti od 20. avgusta 2010 dalje izdelano pripravo za vsako učno uro teoretičnega dela usposabljanja. Ne veste, kako izdelati uporabno in kvalitetno učno pripravo? Se sprašujete, kaj vse mora učna priprava vsebovati?

Odgovore na ta vprašanja boste dobili na seminarju »Učna priprava za izvedbo teoretičnega dela programa usposabljanja v avtošoli«. Na seminarju bodo predstavljene bistvene sestavine, ki jih mora priprava za izvedbo učne ure vsebovati. Seminar bo priložnost, da za posamezen del izvedbe teoretičnega dela programa usposabljanja kandidatov za voznike motornih vozil pod strokovnim vodstvom izdelate del učne priprave.

Šestmesečno prehodno obdobje se vedno prehitro izteče, zato je najbolje, da pravočasno začnete z izdelavo učnih priprav. Na seminarju boste dobili vse informacije, ki vam bodo omogočile izdelavo uporabne in kvalitetne priprave za izvedbo učnih ur teoretičnega dela usposabljanja bodočih voznikov.

Datum, kraj in trajanje seminarja:

Torek, 4. maj 2010 od 9.00 do 14.00; dvorana: E (medetaža), GZS, Dimičeva 13, Ljubljana - (zaradi zasedenosti, prijave na ta termin niso več mogoče.)

Torek, 11. maj 2010 od 9.00 do 14.00; dvorana F (medetaža), GZS, Dimičeva 13, Ljubljana

Program:

08.45 - 9.00

Registracija udeležencev

9.00 - 11.00

Kaj vse mora vsebovati učna priprava in kako pristopim k njeni izdelavi - Dr. Milan Ambrož

11.00 - 11.30

Odmor

11.30 - 14.00      Izdelava učne priprave za izvedbo učne ure teoretičnega dela programa usposabljanja - Dr. Milan Ambrož

Kotizacija: Za člane GZS-Podjetniško trgovske zbornice je cena seminarja 18 EUR (DDV je vključen), za ostale pa 60 EUR (DDV je vključen). V ceno je vključena tudi osvežitev med odmorom.

Prijava : Prijave za udeležbo na seminarju zbiramo do 23. aprila 2010. Kotizacijo je treba poravnati najmanj 3 dni pred izvedbo seminarja na poslovni račun GZS pri NLB št. 02924 – 0017841495, sklic 2090-381. Prijavnico in potrdilo o plačani kotizaciji pošljite na faks št.: 01/58-98-317 ali 01/23- 02-258.

Seminar bo izveden ob prijavi najmanj 15 udeležencev. Odpoved udeležbe je možna največ tri delovne dni pred izvedbo. Prijavljeni udeleženci, ki udeležbo prekličejo po tem roku ali se posveta ne udeležijo oz. ne pošljejo drugega udeleženca, do povrnitve kotizacije niso upravičeni oz. morajo poravnati celotno kotizacijo. V primeru odpovedi seminarja s strani organizatorja, zneske vplačane kotizacije vrnemo.

Prijave sprejemamo do zapolnitve mest.

Dodatne informacije in prijave

GZS – Podjetniško trgovska zbornica, tel. 01/58-98-335, e-naslov: avtosole@gzs.si.